LOFToDANCE online

Bachata by Raś

32
Kup teraz 189.00 ZŁ

Bachata FUNDAMENTALS by Raś.

Jak działa klatka, a jak głowa? Jak prawidłowo prowadzić body roll? Co to jest przeciwwaga, jak ją wykonać i do czego wykorzystać? KOMPENDIUM TECHNICZNE bachaty - pracy ciała, koneksji, najważniejszych prowadzeń, mnóstwo ćwiczeń w parach. Maksymalna ilość unikatowej i najbardziej wartościowej wiedzy w skondensowanej formie. 

***

Zobacz pierwszą lekcję zupełnie za darmo!

LOFToDANCE.pl online.
To Twoja forma pomocy tancerzom!
Kursy tanca, zajecia, rozkminki, inspiracje.
#niewychodztanczwdomu

Łukasz Raś - założyciel LOFToDANCE.pl. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie, tancerz, aktor, choreograf, reżyser. Instruktor bachaty z najdłuższym, wieloletnim doświadczeniem. Interesuje się interakcją w tańcach w parach, materią improwizacji oraz kontaktem między partnerami. Prowadzi zajęcia na największych kongresach tanecznych w Polsce i za granicą, a także na licznych warsztatach. Układał choreografie m. in. w programie Taniec z gwiazdami. W Operze Krakowskiej wyreżyserował spektakl w oparciu o autorski scenariusz (musical przygotowany przez 150 dzieci, oraz finalistów wokalnych programów telewizyjnych).

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję